Menü
SEPETİM

Hakkımızda

TUNCKOL.com Kimdir ?

Tunçkol 1996 yılından Bugüne Aktif Olarak Sektörün İçindedir. Türkiye'de İlk Yedek Parça E-Alışveriş Sitelerinden Biri Olarak Ticari Başarılarını Devam Etmektedir. www.tunckolmakina.com TUNÇKOL MAKİNA MAKİNA Olarak Hala Ağır Sanayi Makina ve Ekipmanlarının Yedek Parçalarının İthalat ve Üretimine Devam Etmektedir. Kendini Sürekli Yenileyerek Yüzlerce Profesyonel Ekipmanlarıyla Sektöre Adını Yazdırmıştır.

Sahip Olduğumuz Şirketler

www.coolwatch.com.tr

www.tunckol.com

2014 Yılından Bugüne Saat ve Takı Sektöründe Olan Tunçkol Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen ''CooL WATCH'' Saat Markasıyla Tüm Dünyaya Satışını Sağlamıştır.. Saat Modellerini Uzun Yıllar Araştırmalar Sonucu Hem Kalite Hemde Görsel Olarak En İyi Tasarımları Satışa Getiren Bir Şirket Olarak Devam Etmektedir..


Bir Çok Dünya ve Türkiye Ünlülerin, Starların, Oyuncuların, Fenomenlerin, Futbolcuların Tercihi Olan Bir Saat ve Takı Olarak Tunckol.com Alışveriş Sitesi Haline Gelmiş Bir Şirkettir. ( Blog Bölümüzden Daha Fazla Bilgi ve Resimlerine Ulaşabilirsiniz.)


CooL WATCH Saat Markası Tescilli Bir Markadır.
Yeni Nesil ve Jenerasyona Yönelerek 2008 Yılı Tescilli UPT Logosuyla Saat Dalında Yenilemiş Olup Çok Büyük Yatırımlarla Tek Amacının Müşteri Memnuiyeti ve Ürün Kalitesi Olduğundan Hiç Bir Yatırımların da Gerek Zarar Olacağı Düşünülse de Tüm Ticaretinde En İyi Kaliteyi En Ucuza Müşteri Memnuniyetini Düşünen Bir Firmadır.


Herkesin Bildiği ''Herkes CooL'lanıyor'' Sloganıyla Bunu Gerçekleştirmiştir.
Kişiye Özel Tasarlanan Saatleri Lazer Teknolojisiyle Kişiselleştirmekdedir.


Tunçkol Arge: Bölümü Her Geçen Gün Saatleri ve Takılarını Geliştirmekle Kalmayıp Yeni Modeller Tasarlamaktadır, Devamlı Aynı Modellere Bağlı Kalmaksızın Sürekli Yeni Modellerini Tüm Dünya Ülkelerine ve Türkiye’ye Satışa Sunacaktır.

Tunçkol Takı Atölyesi: Kendi Bünyesinde Olup Tüm Takı Tasarımlarını ve Kişiye Özel Mücevherini Takı Atölyesinde Sanat Bulmaktadır. En Son Teknoloji Olan Cnc Router Makinesi, Fiber Optik Lazer Makinesi, CO2 Gravür Lazer Makinesi Dahil Olmak Üzere 4 Teknoloji Harikası Makinelere Sahiptir.

Tunçkol Wood Atölyesi: 2017 Yılında Wood (Ahşap) Kişiye Özel Ahşap Ürünler Tasarlamaya Başladı, Bu Ürünlerden Bazıları Kişiye Özel Aksesuar Standları, Kedi ve Köpek Masaları, Anahtarlık, Dikiz Ayna Süsü ve Dekoratif Objelerle Yüzlerce Ürün Satışa Açtı. En Son Teknoloji Olan Cnc Router Makinesi, Fiber Optik Lazer Makinesi, CO2 Gravür Lazer Makinesi Dahil Olmak Üzere 2 Cnc Makinasınıda Bünyesine Katarak 2 Cnc Router Makinesi Bünyesine Kattı.

Tunçkol Altın Kaplama Laboratuvarı: Kendi Bünyesinde Olup Tüm Altın Kaplama Gümüş Kaplama ve Rodyum Mikron Kaplamaları Tunçkol Laboratuvarlarında Yapmaktadır. Altın ve Gümüş Kaplamalarında 24 K Ayar Altın Kaplama Suyu ve 925 Ayar Gerçek Gümüş Kaplama Solüsyonu Kullanmaktadır.


Fabrikamızda: CooL Watch Saatlerin Üretim Belgeleri SA8000 ve ISO14000 Standartları İçin Gerekli Tüm Denetimlerden Tam Onaylı ve ROHS Uyumlu Üretilmektedir.

Tunçkol Üretim: Tunçkol Wood Atölyesi, Tunçkol Takı Atölyesi, Tunçkol Altın Kaplama Laboratuvarları Ankara Çankaya İlçesinde Olup Ürünlerin %95’ini Kendi Bünyesinde Tek Üretici Konumundadır.


En Büyük Satış Stratejilerinin En İyi Kaliteyi, En Uygun Fiyata Satışa Sunarak Satış Pazarının En Çok Ürün Satan Firması Olan Tunçkol; Kar Marşını Çok Düşük Tutup Tüm Müşteriler Memnun Kalması Odaklıdır ve Müşterilerin Piyasadaki Çok Kar Marşı ile Satış Yapan Firmalara Çılgın Para Vermemesinin Önüne Geçmesidir.


Dünyada İlk; James Bond Kartvizitlik, Aynalı Telefon Kaplarını, Alüminyum Telefon Kapaklarını, Power Bankları, Altın Kaplama ve 925 Ayar Gümüş Kitap Ayraçları, Plaka Anahtarlıkları, Silikon Kapaklarını ve Çok Daha Fazlasını Kişiselleştiren İlk Firmadır.

Tunckol.com: Kişiye Özel Ürünler Odaklı Bir Alışveriş Sitesidir.

Tunckol.com Türkiye'nin En Büyük ve Kapsamlı KİŞİYE ÖZEL Hazırlanan Alışveriş Sitesi Konumundadır Şuan.

Tunckol.com

Tüm Ticari Hükümlülüklerini ve Faliyetlerini Yerine Getirmektedir. Vergi Mükellefi Olup İşyeri Ruhsatından Ticari Oda Kayıtlarına Kadar Yasal Olarak Devam Etmektedir Tunckol.com COMODO EV SSL Sertifkasına Sahip Olmasıda Tunckol.com'dan Alışveriş Yapmış Tüm Müşterilerinin 250 Bin Dolara Kadar Kredi Kartları Kaskolanmaktadır. COMODO EV SERTİFKASI Türkiye'de Sadece Bankalar ve Bazı Büyük Şirketlerin Olduğu Sertifkaya Tunckol.com 'da Sahiptir.

Bunu Anlamak İçin www. Url Kısmında TUNCKOL Şirket Ünvanımız Yeşil OLarak Gözükmesi COMODO Ev Ssl Sertifkasına Sahip Olduğu Anlamına Gelir.

KURUCU:

Tunçkol, Tunçkol Makina, Şirketleri ve CooL WATCH Saat Markası, 1983 Ankara Doğumlu Tuncay TUNÇKOL MAKİNA Tarafından 10.05.2010 Yılında Kurulmuştur. Vizyonu Türkiye ve Dünya Üzerinde Olmayan Tasarım Ürünlerle Bir Dünya Markası Yolunda İlerleyerek Türkiye'ye Milli Bir Kazanç Sağlamaktadır. Bu İşin Günlük Aylık Sezonluk Değil! Nesilden Nesile Devam Edebilecek Bir Tunçkol Sanat Atölyesi Kurduğunu Belirtiyor.

Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Tx İhale Dikdörtgen Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Tx İhale Dikdört..
102,58₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan Yazı Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan..
102,52₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Toys Kayan Yazı Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Toys Kayan Yazı Leks..
102,57₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan Yazı Kare Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli ..
103,88₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Kurutma Makinası Yatay Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Kurutma Makinası Yatay Leksanı Kart Tamiri, ...
102,51₺ 1,00₺
Tolkar Tx Çamaşır Kurutma Makinası Dikey Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Tx Çamaşır Kurutma Makinası Dikey Leksanı Kart Tam..
102,60₺ 1,00₺
Kromlüks Şırnak Yedek Parça En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Kromlüks Şırnak Yedek Parça Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sö..
137,30₺ 1,00₺
Kromlüks Balıkesir Servisi En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Kromlüks Balıkesir Servisi Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözl..
135,08₺ 1,00₺
Önder Makina Adana Servis En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Önder Makina Adana Servis Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözleş..
177,90₺ 1,00₺
Fagor Gümüşhane Teknik Servisi En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Fagor Gümüşhane Teknik Servisi Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Ba..
192,82₺ 1,00₺
KROMLÜKS Sensör Çeşitleri Yedek Parça Fiyatları En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). KROMLÜKS Sensör Çeşitleri Yedek Parça Fiyatları Kart Tamir..
118,98₺ 1,00₺
Cromex Bitlis Yedek Parça En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Cromex Bitlis Yedek Parça Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözleş..
159,44₺ 1,00₺