Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR


tunckolmakina.com'UN  NERDEN GÜVENLİ OLDUĞUNU ANLAYABİLİRİM?

 ÖNCELİKLE : tunckolmakina.com COMODO "EV SSL" GÜVENLİK SERTİFKASINA SAHİPTİR.
tunckolmakina.com'da Alışveriş Yapan Tüm Müşterilerimizin Comodo EV SSL Belgesi Sayesinde Kartlarınız Güvence Altında ve Güvenilirliğindende Belli Olacağı Şekilde Tüm Kullandığınız Kartlarınız tunckolmakina.com Sitesinde Alışverişlerinizin Kart Güvenliğini 250.000$ Dolara Kadar Kaskolanmaktadır.

PEKİ KİMLER ALABİLİR  COMODO EV SSL 256 BİT GÜVENLİK SERTİFKASINI ?

Comodo EV SSL Sertifkayı Sadece Çok Güvenilir Şirketler Alabilirler. Türkiye'de Çok Az Sayılacak Kadar Azdır Bu Sertifkaya Sahip Şirketler. 
1- Sertifkayı Alabilmek İçin Şirket Banka Bilgileri ve Banka Güvenilirlik Sorgulaması Yapılmaktadır
2- Vergi Dairesinden Vergi Kayıdı, Vergi Numarası ve Aktif Şirket Bilgilerinin Güvenirliğinin Onayı Yapılmaktadır.
3- Ticaret Odasından Ticaret Kaydı ve Güvenirliği Yapılmaktadır.
4- Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kaydı ve Güvenirliği Yapılmaktadır.
5- Web Sitesinin Yazılımsal Kodlamasının Hiç Bir Açığı Olmaması ve Spam Testinden Tam Kontrolu Yapılmaktadır.
6- Her Yıl Yukarıdaki Bilgilerin Tekrardan Onay Yapılması Gerekmektedir.
NOT : COMODO "EV SSL" 256 Bit Sertifkası Anlaşıldığı Gibi En İyi Güvenlik ve Şirket Varlığı Koruması Olarak Tüm Müşterileri Koruma Altına Almaktadır.Nasıl Ödeme Yapabilirim ?


  • Ödemelerinizi kredi kartınızla Yapabilirsiniz ( 9 taksit imkanı)
  • Havale/eft işlemi ile ödeme  ( Aynı bankadan aynı bankaya havale, başka bankadan başka bankaya eft ile)
  • Herangibi bir banka ATM 'sinden size gönderilen banka hesap numaralarımıza ödeme yapabilirsiniz.


Satın aldığınız ürünleri çoğunlukla 1-2 iş günü kargoluyoruz. 1-2 iş günü kargo olabilmesi için siparişinizi hafta içi en geç 15:00 a kadar vermiş olmanız gerekiyor. 15:00 dan ve sonra verilen siparişler ertesi gününe işlemleri kalabilir. Bazı Ürünler 7 İş Günüde Yurtdışı Siparişli Ürünler İse 15-60 Gün Sonra Kargoya Verilmektedir. Kargonuz, bulunduğunuz ile göre 1-3 iş gününde teslimatı edilir. Sms ve mail olarak an an kargo nerede? hangi şehirde hangi şubede görebileceğiniz link ve takip kodu gönderilmektedir. Mobil bölgedeki müşterilerimizin ( Köy , Belde , Kasaba) kargoları mobil bölge dağıtım aralığına göre 1 haftayı bulabiliyor. Bazı Ürünler 7 İş Günüde Yurtdışı Siparişli Ürünler İse 15-60 Gün Sonra Kargoya Verilmektedir. Ürünleri Teslim Almadan Önce Kontrol Edebilirmiyim ?

Kargo şirketleri ürünlerin teslimatını yapmadan kargonuzu açmanıza izin vermeyeceklerdir. Kargonuzu teslim alıp görevliyi bekletip ürünlerinizi kontrol edin ve daha sonra gitmesine izin verin. Eğer bir sorun varsa o an tutanak tutturarak kargonuzu bize geri gönderinKesinlikle Ürünü kontrol etmeden kargo görevlisini göndermeyiniz. O an tutanak tutturun ve ürünlerinzi bize geri gönderin. (Ürünü kargo firması gitmeden önce mutlaka kontrolünü yapınız aksi taktirde ürünüz kırık arızalı darbeli çıkarsa kargo firması ve tunckolmakina.com sorumlu olmayacaktır. kargo firmasının tutanağı sonrası gönderimi yapınız gönderimi yaptıktan sonra destek merkezinden yeni bir  Değişim Formu oluşturarak sorunu bize iletin. dilerseniz değişim yapabilir yada paranızın iadesini talep edebilirsiniz Ürün kontrol edilecek bize beyan ettğiniz sorun tespit edilirse değişim yada iade isteğiniz kabul edilecektir.Tunckolmakina.com Facebook ve instagram sosyal medya sayfasına üye olarak (beğenerek) belirli periyodlarda gönderilecek olan indirim kuponu ve promosyon kodlarını edinebilir ve tüm kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/tunckolmakine/

https://www.instagram.com/tunckolmakinatunckolmakina.com

Loading...